Suvenyras iš stovyklos – utėlė!?

Vasara vaikus kviečia patirti įdomių nuotykių ir neišdildomų įspūdžių. Smagiausia atostogas leisti stovyklaujant. Kur bebūtų įsikūrusi stovykla - prie jūros, ežero ar viduryje miško - čia laukia būrys naujų draugų, suvažiavusių iš įvairiausių Lietuvos kampelių ar užsienio. Pagalvių karai, naktiniai žygiai ir dainos prie laužo, įspūdingos šventės - visa tai amžinai išlieka stovyklautojų prisiminimuose. Tam, kad lyg šaukštas deguto šių atsiminimų nesugadintų tokia nemaloni problema kaip utėlės, verta atsiminti keletą patarimų.

Utėlėmis dažniausiai užsikrečiama vaikų kolektyvuose, tad ir stovyklos - ne išimtis. Šie parazitai perduodami keičiantis drabužiais, galvos apdangalais, patalyne, šukomis, šepečiais, kitais plaukų priežiūros reikmenimis, naudojantis bendra lova, pagalvėmis, rankšluosčiais. Vaikų stovykloje to išvengti beveik neįmanoma: juk pusė viso smagumo - visu savo turtu dalintis su geriausiais draugais. Ką, norėdami išvengti problemų, turėtų daryti tėvai, savo vaikus išleidžiantys stovyklauti?

Pirmas patarimas - į kuprinę įdėti augalinių aliejų pagrindu pagamintą apsauginį losjoną Parasidose. Šia priemone vaikas galės pasinaudoti savarankiškai: jeigu paaiškėtų, kad kiti stovyklautojai turi utėlių, jam tereiktų kartą per dvi dienas apsipurkšti savo plaukus. Priemonė veiksminga 100 proc. ir tinka netgi alergiškiems vaikams. Joje nėra cheminių insekticidų bei konservantų, kenkiančių ne tik parazitams, bet ir žmogui.

Visgi, jeigu kartu su įspūdžiais iš stovyklos vaikas parsivežė ir utėlių, neverta išsigąsti - vaistinėje įsigytas Parasidose gydomasis losjonas jas mechaniniu būdu (utėlės uždus padengtos augalinių riebalų plėvele) išnaikins 100 proc.! Negyvas utėles reikės tiesiog iššukuoti tankiomis šukomis.

Išbandykite Parasidose ir Jūsų atžalai savo klasės draugams nereikės kurti istorijos apie karinę stovyklą, o rugsėjo 1-ąją pasitikti įtartinai trumpa šukuosena.

Išsisaugok! These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.

Leave a comment