Parasidose priemonės nuo utėlių

Idealus utėles naikinantis preparatas turi būti veiksmingas, nekenksmingas, parduodamas be recepto ir patogus naudoti. Pastaruoju metu didėjant utėlių atsparumui cheminiams preparatams kalbama apie alternatyvias ir natūraliu pagrindu pagamintas priemones nuo utėlių. Lietuvoje jau parduodamos analogų neturinčios šiuolaikiškos priemonės nuo utėlių - Parasidose.

Parasidose - 100% efektyvumas be cheminių nuodų. Šiuolaikiškos priemonės utėlių!

Parasidose gydomasis losjonas nuo utėlių 50ml arba 100ml. Parasidose gydomasis losjonas yra vartojamas naikinti ir pašalinti utėles bei glindas nuo plaukuotosios galvos dalies. Jis yra 100% veiksmingas, jei vartojamas pagal informacinio lapelio nurodymus. Preparato sudėtyje yra natūralūs augaliniai aliejai be cheminių insekticidų ar konservantų. Veikia mechaniškai: kokoso riešutų aliejus padengia utėles ir glindas riebalų plėvele. Utėlės ir glindos uždūsta ir žūva. Parasidose gydomasis losjonas leidžia pašalinti glindas nuo plaukų šaknų, nes atskirtos nuo plauko jos nebegali vystytis. Parasidose gydomasis losjonas nuo utėlių tinka vaikams, vyresniems nei 3 mėnesių amžiaus bei suaugusiems.

Parasidose apsauginis losjonas nuo utėlių 100ml. Tai greito veikimo repelentas, kuris apsaugo nuo bet kokio užsikrėtimo galvos utėlėmis net 48 valandas. Jo formulę sudaro idealus eterinių aliejų (gvazdikėlių, snapučių, paprastojo kiečio, levandų, imbierinių citrinžolių, karčiųjų apelsinų ir eukalipto eterinių aliejų) derinys. Dėl šios formulės ši priemonė tinka vaikams, vyresniems nei 30 mėnesių, bei suaugusiems žmonėms.

Parasidose šukos - specialiai pritaikytos negyvų utėlių ir glindų pašalinimui nuo galvos. Jų ilgi metaliniai dantukai ir patogi rankenėlė palengvina tiek ilgų, tiek trumpų plaukų šukavimą, todėl šią nemalonią procedūrą galėsite atlikti greitai ir be vargo.

Parasidose gydomasis losjonas www Parasidose apsauginis losjonas www Parasidose šukos

          Gydomasis losjonas                  Apsauginis losjonas                       Šukos

Išsisaugok! These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • del.icio.us
  • Digg
  • MisterWong
  • BlinkList
  • blogmarks
  • Technorati
  • YahooMyWeb

Leave a comment